Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci ZAMKNIJ

salon

Profesjonalne Studio Fryzjerskie DAVINESS to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa. Nasz salon należy do elitarnej i prestiżowej grupy salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki WELLA.

Nieustannie dbamy o najwyższą jakość usług oraz pełne zadowolenie klienta. Fryzjerzy - eksperci regularnie uczestniczą w szkoleniach i pokazach organizowanych przez markę WELLA , aby być na bieżąco w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów jak również z młodych i kreatywnych "wychowanków".

Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja! Daviness działa na krakowskim rynku już od 2003 roku stale podnosząc jakość świadczonych usług i dzięki temu mamy rzesze stałych, zadowolonych Klientów... dołącz do Nich i ciesz się pięknem Swoich włosów!

Umów się online na wizytę
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie,
starając się sprostać wszelkim wymaganiom.