Daj włos!

To akcja i jednocześnie apel Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie do wszystkich, którzy zmieniając fryzurę, chcieliby zrobić coś dobrego dla innych. Wiele dziewczyn po chemioterapii potrzebuje peruki. Jeśli chcesz ściąć włosy, pomyśl, czy nie dać ich na perukę właśnie dla nich. Uprzedź o tym swojego stylistę, który zaproponuje Ci odpowiednie cięcie :-)

W akcji może wziąć udział każdy: mały / duży / on / ona – każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.
Oczywiście osoby, które zdecydują się oddać ścięte włosy dla Fundacji Rak'n'Roll nie płacą za strzyżenie! :-)

Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane przez NFZ, a dopłata do nich jest wyjątkowo wysoka. W odpowiedzi na tą sytuację ruszyła akcja „Daj Włos!”. Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. Fundacja angażuje do współpracy zakłady fryzjerskie, w tym Studio Fryzur DAVINESS, które ścinają włosy w odpowiedni sposób, a następnie przekazują je Fundacji. Dalej wędrują do perukarni Rokoko, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia.

Raknroll

Zapraszamy do naszego salonu i zachęcamy, jeśli tniesz włosy, tnij dla Rak'n'Roll :-)

O szczegóły zapytaj swojego stylistę.

Aktualności
10-12-2018
Chcesz odwiedzić nas jeszcze przed Świętami? Marzy Ci się piękny kolor, modne strzyżenie lub Olaplex?
02-11-2017
Przygotowaliśmy dla Państwa "Dni Stałego Klienta" na listopad i serdecznie zapraszamy do naszego salonu!
05-10-2017
Zapraszamy do skorzystania z "Dni Stałego Klienta" w październiku!