Ciesz się pięknem
Swoich włosów!

O nas

Profesjonalne Studio Fryzjerskie DAVINESS to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa.

Nasz salon należy do elitarnej i prestiżowej grupy salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki WELLA oraz L'Oreal Professionnal. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość usług oraz pełne zadowolenie klienta. Fryzjerzy – eksperci regularnie uczestniczą w szkoleniach i pokazach organizowanych przez markę WELLA oraz L'Oreal Professionnal, aby być na bieżąco w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów jak również z młodych i kreatywnych "wychowanków". Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja!

Daviness działa na krakowskim rynku już od 2003 roku stale podnosząc jakość świadczonych usług i dzięki temu mamy rzesze stałych, zadowolonych Klientów... dołącz do Nich i ciesz się pięknem Swoich włosów!

 

DAVINESS – "Nasze pomysły – Wasze włosy"

Aktualności
10-12-2018
Chcesz odwiedzić nas jeszcze przed Świętami? Marzy Ci się piękny kolor, modne strzyżenie lub Olaplex?
02-11-2017
Przygotowaliśmy dla Państwa "Dni Stałego Klienta" na listopad i serdecznie zapraszamy do naszego salonu!
05-10-2017
Zapraszamy do skorzystania z "Dni Stałego Klienta" w październiku!